Центр підтримки ВПО Краматорського району «МиРазом» в Дніпрі працює

Дата: 25.09.2022 17:59

Сьогодні розпочав свою роботу осередок підтримки переселенців Краматорського району «МиРазом». Серед спікерів презентаційного заходу стали: перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова, секретар Лиманської міської ради Надія Ляшко, пастор церкви "Блага Вість" Володимир Іванов, директор молодіжного центру Лиманщини, адміністратор нашого центру Катерина Каменюк, співзасновницю ГО Грунт, координатора Коаліції на Лінії зіткнення Олена Шевчук, голова ГО Центр ініціатив підприємців міста Торецьк Віліна Саєнко та начальник відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю Інна Сорокіна. Також до музичної частини заходу долучився викладач Краматорської школи мистецтв Борис Борисов.

Центр створено шляхом об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, військових адміністрацій населених пунктів, закладів освіти, культури, громадських організацій та інших об’єднань для мешканців Лиманської, Дружківської, Костянтинівської, Миколаївської, Святогірської, Олександрівської, Слов’янської, Андріївської, Черкаської, Новодонецької, Іллінівської та Краматорської громад буде надаватися допомога в основних сферах необхідних для повноцінного розвитку та життя людини.

Незважаючи на те, як довго мешканцям Краматорського району доведеться перебувати вдалині від дому, завдання центра – зробити цей час комфортним, сприятливим для налагодження й формування нових зав’язків, мотивуючим, об’єднуючим, корисним. Щоб потім, наші люди величезного потенціалу, змогли повернутися на малу Батьківщину сповнені сил відбудувати рідний край. І це обов’язково станеться, адже МиРазом!

Де знайти центр? Місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького,42 (вхід через арку).

Телефон «гарячої лінії» +380982307703 (з 10:00 до 17:00)

Спільна турбота - крок до перемоги!

Тримаємося разом!