Протягом доби поліція Донеччини задокументувала 31 російський обстріл

Дата: 21.09.2022 11:21

Армія рф поцілила в житлові будинки, школу, меблевий цех, коксохімічний завод, залізничне полотно, спортивний майданчик. Є вбиті та поранені мирні жителі, постраждала дитина.

Ворог атакував 18 населених пунктів – міста Авдіївка, Бахмут, Курахове, Покровськ, Миколаївка, Торецьк, Слов’янськ, Красногорівка, Соледар, смт Велика Новосілка, Північне-2, Південне, села Дружба, Ласточкине, Рівне, Новобахмутівка, Вовчанка, Костянтинівка.

Окупанти били з артилерії, реактивних систем залпового вогню, авіації, ракет. Найбільше ударів – шість – витримали Авдіївка та Бахмут.

Знищено та пошкоджено 35 цивільних об‘єктів, з них 16 - житлові будинки.

Рашисти обстріляли з реактивної артилерії Курахове – чотири людини поранені, серед них дитина.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 260 людей, з початку обов’язкової евакуації – понад 18 000 осіб, серед них 2974 – діти, 839 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області