Продовжуємо підтримувати жителів Краматорського району, які евакуйовались до більш безпечних регіонів України

Дата: 20.09.2022 16:44

Краматорською райдержадміністрацією у співпраці з Данською радою у справах біженців/DRC та Маріупольською райдержадміністрацією була надана гуманітарна допомога окремим категоріям ВПО Краматорського району, які на даний час знаходяться у м. Дніпро.

Данська рада у справах біженців / DRC – незалежна неурядова, неприбуткова гуманітарна організація, яка ставить за мету надання захисту від переслідування біженцям та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також допомагає у пошуку довгострокових рішень проблем біженців.

Дякуємо колегам та партнерам за посилення гуманітарної ситуації та співпрацю!

Разом до Перемоги!