17 вересня українські рятувальники відзначають своє професійне свято

Дата: 17.09.2022 09:59

17 вересня Україна відзначає професійне свято мужніх, самовідданих, сильних людей - День рятівника.

Сьогодні, коли наша країна воює з жорстоким ворогом, внесок українських рятівників у перемогу – неоціненний. Вони допомагають боротися з руйнівними наслідками ворожих бомбардувань, у розмінуванні територій, пошуку людей. Щоденно, ризикуючи своїм життям, вони рятують життя інших.

Не тільки український народ, а й увесь світ вдячні мужнім рятівникам нашої країни за їх важливішу справу, що наближає до перемоги!

Бажаємо нашим рятівникам, насамперед, міцного здоров’я, яке так потрібно в їх праці! Бажаємо успіхів, підтримки рідних та близьких, мирного неба!

Віримо в Україну! Разом ми непереможні!