Доба обстрілів на Донеччині – росіяни вбили цивільних, зруйнували понад 30 будинків, дві школи, дитсадок

Дата: 16.09.2022 11:18

Також руйнувань зазнали  відділення банку, шахта, підприємство зв’язку. Поліція зареєструвала 16 ударів  росії по оселях та життєво важливій інфраструктурі.

Протягом доби окупанти обстріляли 10 населених пунктів – міста Авдіївка, Красногорівка, Бахмут, Соледар, Слов’янськ, Селидове, Торецьк, села Карлівка, Ласточкине, Новоселівка.

Ворог застосував зенітно-ракетні комплекси «С-300», РЗСВ «Град», «Ураган» «Смерч», артилерію.

Знищено та пошкоджено 45 цивільних об‘єктів, з них 33 - житлові будинки.

Наймасштабніших руйнувань армія рф завдала в Селидовому. Тут постраждали 23 багатоквартирні будинки, школа, гімназія, дитсадок, приміщення банку.

Вночі відбувся ракетний обстріл Торецька. Пошкоджень зазнали приватний будинок, приміщення ДСНС, банку, вугільного підприємства, відділення зв’язку. Місто перебуває під масованим вогнем, напередодні було пошкоджено лікарню, котельню, критичну інфраструктуру.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 185 людей, з початку обов’язкової евакуації – близько 16 900 осіб, серед них 2779 – діти 762 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області