Мінсоцполітики, Мінветеранів та Міністерство цифрової трансформації України уклали договір про інформаційну взаємодію

Дата: 14.09.2022 16:01

Міністерство соціальної політики України, Міністерство у справах ветеранів України та Міністерство цифрової трансформації України підписали договір про інформаційну взаємодію щодо обміну відомостями з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, зокрема, для забезпечення функціонування Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

У межах обміну Мінсоцполітики передає інформацію з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги до Мінветеранів по кожній особі-ветерану війни – статус, дані про звернення за призначенням пільг, допомог, дані про факти надання виплат, компенсацій тощо.

Синергія державних структур спрямована на розширення переліку онлайн-послуг для Захисників, Захисниць і членів їхніх родин.

Інформаційний обмін є важливою складовою цифровізації соціальної сфери України.

Джерело: Міністерство соціальної політики України