Доєднуйтесь до проєкту «Моя війна» та розкажіть свою історію війни в Україні

Дата: 14.09.2022 13:00

Майже 19 млн людей із 49 країн світу дізнались правду про події в Україні завдяки проєкту «Моя війна».

Станом на 14 вересня на міжнародній платформі «Моя війна» опубліковано понад 3,5 тисячі історій про війну в Україні. Завдяки вбудованій можливості автоматичного перекладу на 74 мови розповіді українців прочитали майже 19 мільйонів людей із 49 країн світу.

Нагадаємо, проєкт «Моя війна» було створено на початку березня Міністерством культури та інформаційної політики спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та компанією «Totonis». На платформі, окрім реальних історій очевидців, є відео та фото, які наочно демонструють, що відбувається наразі на території України.

Доєднуйтесь до проєкту «Моя війна» https://mywar.mkip.gov.ua/ та розкажіть свою історію війни в Україні.