10 вересня - День міста Лиман

Дата: 10.09.2022 12:02

Шановні мешканці Лиманщини!

Вітаємо вас з Днем міста Лиман! Зараз ваша мала Батьківщина тимчасово знаходиться під окупацією, жорстокий ворог намагається зруйнувати ваші домівки, школи, підприємства. Але події останнього часу доводять, що перемога – за нами, ми звільнимо нашу землю від окупантів. Ми разом обов’язково відбудуємо всі зруйновані, пошкоджені будинки, дороги. Наші діти повернуться до нових шкіл, а їх батьки – до мирної праці.

А зараз нам треба ще більше об’єднуватися завдяки спільної мети – бачити свою Батьківщину єдиною, вільною, сильною!

Зі святом, дорогі лиманці! Виримо, що незабаром жовто-блакитний стяг замайорить над всіма звільненими містами та селами Лиманщини.

Тримаймося!
Ми разом!