10 вересня – День фізичної культури і спорту України

Дата: 10.09.2022 11:23

Сьогодні відзначають своє свято всі, хто поважає спорт – від професійних атлетів до любителів.

У часи, коли на нашій землі, триває війна, умови для занять спортом дуже складні. Але бойовий характер українських спортсменів, їх воля до перемоги проявляється і у спорті.

Нам є чим пишатися і на цій ділянці фронту! Спортсмени з Донецької області за цей рік вибороли 362 нагороди на 189 міжнародних змаганнях! Гідно представляють нашу Батьківщину спортсмени з прифронтових міст Краматорського району.

Щиро дякуємо за всі успіхи нашим спортсменам і їх тренерам. Відданість справі, вірність країні, професійні нагороди – все це показує нашу незламність та наближає до перемоги!