Українська молодь вражає: розповідайте свої історії волонтерства або історії своїх друзів

Дата: 09.09.2022 14:35

12 серпня, до Дня молоді в Україні, була вперше оголошена цікава ініціатива. Під хєштегом #українськамолодьвражає кожен міг ділитися в соцмережах історіями про себе, своїх друзів, про свої проєкти, які пришвидшують нашу перемогу.

Пройшов майже місяць і на доступній платформі www.diemo.in.ua/krainotvortsi від молодіжної організації "Мріємо та діємо", USAID Ukraine, Міністерства молоді та спорту України та SAAD: Social Awareness Ads Festival з’явилися різноманітні пости від нашої креативної, найпотужної молоді, яка вражає своєю незламністю, згуртованістю, як у тилу, так і на фронті.

Платформа продовжує приймати ваші історії, друзі! Щоб вона потрапила на сайт - заповнюйте анкету за посиланням http://www.diemo.in.ua/krainotvortsi (анкета знаходиться в правому нижньому кутку сайту).

Ваша унікальна історія може стати стимулом для інших, рецептом для втілення ініціатив. Нехай про нашу круту молодь дізнається весь світ, адже вона несе нові сенси і цінності, які наближають перемогу України!