Рятувальники допомагають мешканцям Донеччини на всіх етапах евакуації

Дата: 02.09.2022 13:10

На території Донеччини триває обов'язкова евакуація. За минулу добу із зони активних бойових дій рятувальниками проведена евакуація 10 осіб з Покровського, Бахмутського та Краматорського районів, повідомляє Головне управління ДСНС у Донецькій області. Також особовим складом Головного управління під час евакуації в Покровському районі надана допомога 305 людям, з них 33 дитини та 20 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Відповідно, до процесу евакуації жителів Донеччини залучені і співробітники ДСНС у інших областях. Так, вчора, 1 вересня, у Хмельницькому рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг із мешканцями нашого краю, які змушені були залишити свої домівки через війну та шукати прихистку у громадах цієї області. Фахівці ДСНС і тут допомогли вийти з потяга, перенести речі, дістатись автомобіля швидкої, а також надали психологічну допомогу.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація