За добу окупаційна армія здійснила 24 атаки на Донеччину – наслідки фіксує поліція

Дата: 02.09.2022 12:26

Ворог зруйнував і пошкодив дитячий садок, агросклади, базу відпочинку та 15 житлових будинків. Вбито та поранено цивільних мешканців.

Російські війська обстріляли 15 населених пунктів. Вісім ударів нанесено по Авдіївці, постраждали також міста Бахмут, Вугледар, Костянтинівка, Красногорівка, Курахове, Слов’янськ,  смт Велика Новосілка та Олексієво-Дружківка, села Бердичі, Желанне Друге, Карлівка, Катеринівка, Новомихайлівка, станція Сіль у Торецьку.

Окупанти завдали авіаудари ракетами Р-77 «повітря-повітря», застосували РСЗВ «Град», «Ураган», артилерію, танки.

Руйнувань зазнали 20 цивільних об’єктів, переважна більшість з яких –  оселі  громадян.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 251 людину, з початку обов’язкової евакуації – понад 12 900 осіб, серед них 2167 – діти, 570 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області