Під час війни отримайте безоплатно кваліфіковану правову допомогу незалежно від реєстрації місця проживання

Дата: 31.08.2022 11:41

Багато мешканців Донецької області вимушено евакуювались, але попри це багато людей залишились на території Донецької області та потребують допомоги, в тому числі правової.

У цей тяжкий час у людей, які залишились на території Донецької області, виникають питання щодо компенсації за зруйноване житло, як виплачується пенсія та соціальна допомога, як відновити документи та інші правові питання. Але нажаль не всі знають, куди можна звернутись по допомогу за цими питаннями.

Фахівці Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги допоможуть вам отримати кваліфіковану консультацію по вашим питанням.

Контактна інформація наведена в інфографіках.