Російські окупанти за добу завдали 29 ударів по Донеччині – поліція фіксує наслідки

Дата: 31.08.2022 10:47

Армія рф знову поцілила в житлові будинки, школи, цивільну інфраструктуру й комунікації. Серед мирного населення є вбиті та поранені.

Ворог обстріляв 17 населених пунктів – міста Дружківка, Краматорськ, Слов’янськ, Красногорівка, Авдіївка, Бахмут, Курахове, смт Очеретине, села Георгіївка, Корсунівка, Карлівка, Тоненьке, Степанівка, Іванівське, Майське, Піддубне, Піскунівка.

Рашисти вели вогонь з артилерії, ЗРК «С-300», реактивних систем «Град», «Ураган», «Смерч», скидали на мирні квартали ракети.

Знищено та пошкоджено 47 цивільних об’єктів, з них 29 - житлові будинки.

Учора російські війська атакували Дружківку чотирма ракетами із ЗРК «С-300». Руйнувань зазнали дві школи, палац спорту, будівля та автомобіль ДСНС. Сьогодні вночі ракетними ударами ворог вразив Краматорськ і Слов’янськ, де пошкоджено, відповідно, чотири та п’ять мирних осель. Інформація про постраждалих уточнюється.

На місці кожного ураження працюють поліцейські. Відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 454 особи, з початку обов’язкової евакуації – понад 12 400 людей, серед них 2076 – діти, 551 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області