Безкоштовна евакуація у Кіровоградську область продовжиться і у вересні

Дата: 30.08.2022 16:30

Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини у більш безпечні області країни. Безкоштовна евакуація у Кіровоградську область, яка здійснюється з початку серпня спеціальним поїздом з Покровська до Олександрії та  Кропивницького, продовжиться і у вересні.  Потяг з Покровська відправлятиметься по парних днях (розклад наведено в інфографіці).

Нагадаємо, щоб безкоштовно виїхати до безпечного регіону та врятувати свою родину від постійних обстрілів і холодів узимку, необхідно:

• залишити заявку за телефоном 0988903318;
  • дістатися до місця збору, звідки буде безкоштовний підвіз до евакуаційного потягу у Покровську;
  • сісти на безкоштовний потяг до Кропивницького, отримати одноразову грошову допомогу на станції Кропивницький або Олександрія;
  • оселитися у Кіровоградській області - це безкоштовно.

Влада надає такі соціальні гарантії:

• безкоштовне житло;
  • безкоштовне харчування;
  • гуманітарна допомога;
  • психологічна допомога;
  • медична допомога тощо;
  • соціальний супровід під час оформлення допомоги від міжнародних організацій через платформу "єДопомога".

На Кіровоградщині працює Call Center Донецької ОВА, де переселенці з Донеччини можуть отримати допомогу в соціальній, культурній та психологічній сферах.

Евакуація — це складно, але необхідно!

Евакуюйся вчасно! Евакуація рятує життя!

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація