Армія рф за добу пошкодила на Донеччині 45 осель, пологовий будинок та іншу інфраструктуру

Дата: 30.08.2022 10:52

Поліція зафіксувала 26 ворожих обстрілів. Окупанти вбили та поранили  цивільних мешканців.

Найгарячіше було в Авдіївці, яку атакували 9 разів, а також у Слов’янську та Бахмуті. Російські війська також поцілили в смт Неліпівка й Північне, села Георгіївка, Дружба, Калинове, Кліщіївка, Максимільянівка, Нетайлове, Олександро-Калинове, Первомайське, Роздольне, Семенівка.  Загалом під вогнем перебувало 15 населених пунктів.

Ворог обстрілював мирні квартали з артилерії, реактивних систем залпового вогню «Град», «Ураган», «Смерч».

Росіяни зруйнували та пошкодили 61 цивільний об’єкт, з них 45 - житлові будинки.

Армія окупантів тричі накрила вогнем Слов’янськ. Рашисти били реактивною артилерією. Постраждав центр міста, куди влучило близько 20 снарядів. Руйнувань зазнали 4 багатоповерхівки, 8 приватних будинків, пологовий будинок, тепломережа, відділення банку, магазин, офіси, автомобілі. Жертв немає завдяки тому, що багато мешканців вчасно евакуювалися.

Поліцейські задокументували наслідки воєнних злочинів росії та обійшли постраждалі райони в пошуках тих, кому потрібна допомога. Відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 291 особу, з початку обов’язкової евакуації – понад 12 000 людей, серед них 1997 – діти, 532 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області