Окупаційні війська обстріляли 12 населених пунктів Донеччини – є жертви

Дата: 29.08.2022 12:04

Рашисти вбили людей на зупинці та в їхніх оселях. Поліція задокументувала 23 ворожих обстріли за добу.

Російська армія вдарила по містах Авдіївка, Слов’янськ, Бахмут, Красногорівка, Торецьк, Костянтинівка,  Миколаївка, смт Райгородок,  Щербинівка, селах Георгіївка, Петрівка, Тетянівка.

Окупанти застосували ракети, артилерію, РСЗВ «Ураган» і «Град». Є вбиті та поранені серед мирного населення.

У Бахмуті ворог поцілив біля зупинки громадського транспорту, на якій були люди. Внаслідок розриву касетних боєприпасів загинули мешканці віком від 36 до 60 років.

Війська рф зруйнували та пошкодили 36 цивільних об’єктів – 22 житлових будинки, коксохімічний завод, гаражі, електромережі, автобазу тощо.

Відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 191 особу, з початку обов’язкової евакуації – понад 11 700 людей, серед них 1963 – діти, 517 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області