Триває обов'язкова евакуація: мешканцям Донеччини допомагають виїхати у безпечніші області

Дата: 28.08.2022 13:35

На Донеччині триває обов'язкова евакуація населення. Протягом минулої доби особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області із зони активних бойових дій евакуйовано дві особи (з Краматорського району).

Також рятувальниками під час евакуації в Покровському районі надана допомога 148 особам, з них 13 дітей та 11 осіб з обмеженими фізичними можливостями, зазначають у ДСНС.

А от а допомогою поліції минулої доби евакуйовано ще 251 особу. Таку статистику наводить відділ комунікації поліції Донецької області.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація