Евакуюйся вчасно: поліція та рятувальники за добу надали допомогу ще сотням мешканців Донеччини

Дата: 27.08.2022 15:17

Триває евакуація мешканців Донеччини. Протягом минулої доби особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області із зони активних бойових дій проведена евакуація 10 людей з Краматорського та Бахмутського районів.

Також рятувальниками перевезено з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги 118 людей, з них 43 дитини та 3 особи з обмеженими фізичними можливостями.

Крім того, під час евакуації в Покровському районі надана допомога 372 мешканцям, з них 82 дитини та 24 особи з обмеженими фізичними можливостями, повідомляють у ДСНС. А у місті Торецьк було надано допомогу 51 людині, з них 12 дітей та 8 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

А за допомогою поліції 26 серпня евакуйовано 518 громадян, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація