Окупаційні війська 26 разів обстріляли житлові квартали Донеччини

Дата: 27.08.2022 10:30

За добу армія рф розбила 66 цивільних об’єктів – оселі, навчальні заклади, комунікації тощо. На місці кожного удару працювали поліцейські – фіксували наслідки та допомагали постраждалим.

Рашисти вдарили по містах  Бахмут, Авдіївка, Слов’янськ, Миколаївка, Красногорівка, Торецьк, смт Нью-Йорк, Очеретине, Черкаське, Неліпівка, селах Відрадне, Времівка, Максимільянівка, Нетайлове, Олександрівка.

Є загиблі та поранені серед мирного населення. Окупанти застосували ракети, ЗРК «С-300», артилерію, РЗСВ «Ураган», «Град».

Ворог зруйнував і пошкодив  35 житлових будинків, школу, технікум, магазини, ринок, виробничий цех, готель, стадіон, лінії електропередач.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано 518 громадян, з початку обов’язкової евакуації – понад 11 000 осіб, серед них 1897 – діти, 493 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області