20 обстрілів за добу: на Донеччині російські окупанти вбили та поранили мирних жителів

Дата: 25.08.2022 11:09

Рашисти знищили дитячий садок і  житлові будинки. Поліцейські документують кожен воєнний злочин рф.

Російська армія вдарила по 12 населених пунктах - містах Авдіївка, Бахмут, Слов’янськ, Торецьк, Соледар, Часів Яр, селах Максимільянівка, Новоочеретувате, Диліївка, Миколаївка, Трудове, Маркове, Первомайське, Новодмитрівка.

Ворог атакував ракетами,  артилерією, РСЗВ «Град» і «Ураган».

Окупаційні війська зруйнували та пошкодили 20  цивільних об’єктів - 15 житлових будинків,  дитячий садочок, господарчі приміщення, садове товариство.

Сьогодні зранку, близько 4:00, росіяни завдали черговий удар по Слов’янську. Загарбники направили на місто ракети із ЗРК «С-300». Руйнувань зазнали багатоповерхові та приватні будинки. За попередньою інформацією, постраждалих немає. На місці працюють поліцейські та рятувальники.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області