Презентація фотовернісажу «Обличчя громад Краматорського району» до Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2022 12:39

До Дня Незалежності України відділом культури, сім’ї, молоді та спорту Краматорської райдержадміністрації була організована презентація фотовернісажу «Обличчя громад Краматорського району».

На фотовиставці в форматі онлайн показані найкращі роботи, які зроблені авторами з різних громад Краматорського району. До уваги глядачів фотовернісажу представлені фотографії у чотирьох номінаціях: «Жива історія», «Краєвиди», «Ми - молоді», «Місце сили».

Фотороботи розкривають всю красу та велич нашого краю: дивовижні краєвиди, історію та традиції, чудові обличчя дітей та дорослих.

Візуальна екскурсія по місцях нашої малої Батьківщини, безумовно, приносить задоволення, а також викликає законну гордість та впевненість, що нашу землю ми обов’язково захистимо, відбудуємо та передамо нашим нащадкам.