Доба на Донеччині: російські окупанти завдали 26 ударів

Дата: 24.08.2022 11:24

Внаслідок обстрілів є загиблі та поранені цивільні мешканці. Поліція документує втрати та руйнування.

Під ударом росіян перебували 12 населених пунктів - міста Авдіївка, Бахмут, Торецьк,  Слов’янськ, Миколаївка, Красногорівка, смт Північне, Неліпівка, села Карлівка, Опитне, Костянтинопіль, Щербинівка. Так, Авдіївка витримала дев’ять ворожих атак.

Російські війська били з авіації, артилерії, танків, РСЗВ «Град» і ракетами.

Армія рф зруйнувала та пошкодила 24 цивільних об’єкти – 20 житлових будинків, школу, санаторій, ЛЕП.

Поліцейські зібрали докази кожного воєнного злочину росії. Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 268 осіб, з початку обов’язкової евакуації – понад 9600 серед них 1786 – діти, 463 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області