24 серпня  - День Незалежності України

Дата: 24.08.2022 09:15

Рівно 31 рік тому цього дня було ухвалено Акт проголошення незалежності української держави. З того часу українці здобули державну незалежність, яку тепер ніколи і ні на що не проміняють. І боротимуться доти, поки не здобудуть перемогу над давнім ворогом.

Цьогоріч День Незалежності України дуже особливий для всіх українців. Наша держава перебуває у стані повномасштабної війни.

І вчора, і сьогодні, і завжди ми об’єднуємось та демонструємо свій патріотизм, свою незламність, свою стійкість. Ми продовжуємо боротьбу за свободу своєї Батьківщини!

Дорогі українці, бажаємо вам міцного здоров'я, незламної віри у майбутнє та найголовніше - мирного неба у нашій Україні!

Віримо, що зовсім скоро святкуватимемо всі разом нашу перемогу!

Слава Україні! Слава її героям – захисникам!