23 серпня - День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 08:34

Напередодні Дня Незалежності нашої держави ми вшановуємо один з трьох її символів - Державний Прапор України. Його дві смуги синього та жовтого кольорів вже багато років об’єднують українців у будь-якому куточку світу в сильну та вільну націю.

Цього року Україна відзначає День Державного Прапора України в умовах повномасштабної війни. Сьогодні українські воїни захищають рідну землю  від окупантів під синьо-жовтим стягом, який символізує нашу свободу, незалежність, дух, честь і славу. З ним ми обов’язково переможемо і відбудуємо власну державу.

Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний прапор волі та єдності Українського народу. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Слава Україні!