Увага! Важлива інформація!

Дата: 22.08.2022 15:28

Шановні мешканці Краматорського району!

В святкові дні, 23 та 24 серпня, треба бути особливо уважними і обережними. Ворог, готуючи провокації, може нанести болючі удари саме в дні відзначення найважливіших державних свят – Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Тому наголошуємо на необхідності виконання всіх рекомендації щодо заходів безпеки: не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, уникати місць скупчення людей, без потреби не виходити з дому. При плануванні своїх маршрутів, переміщень, в обов'язковому порядку заздалегідь дізнайтеся, де є місця укриття, щоб у разі сигналу повітряної тривоги можна було дуже швидко дістатися до бомбосховища.

Не нехтуйте правилами безпеки! Бережіть себе та своїх близьких!