Ще одна школа на Донеччині стала ціллю для росіян — цього разу Костянтинівська школа №17

Дата: 22.08.2022 08:38

Ще одна школа на Донеччині стала ціллю для росіян - цього разу Костянтинівська школа №17. Про це повідомив  начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко  на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". Удар по школі росіяни завдали близько четвертої ранку — будівля зазнала серйозних ушкоджень, але ніхто не постраждав.

Всього від початку повномасштабного вторгнення росіяни пошкодили вже 594 заклади освіти на Донеччині, у тому числі — 263 школи.

- Крім того, сьогодні вночі ракетного удару зазнав Торецьк — обійшлося без жертв, але є пошкоджені будинки, - повідомляє очільник області. - Усі російські злочини на нашій землі ретельно документуємо. За все будуть відповідати!

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація