Інформація щодо виплат та гарантій постраждалим під час виконання службових, трудових, професійних обов'язків та членам їх сімей

Дата: 21.08.2022 12:19

Міністерство соціальної політики України згрупувало в одному документі всю інформацію щодо виплат та гарантій постраждалим під час виконання службових, трудових, професійних обов’язків та членам їх сімей, іншим постраждалим.

Сподіваємося, у такому зручному форматі буде більш зрозуміло на які виплати можна розраховувати, а також куди і як за ними звертатися.

Інформацію завантажуйте за посиланням https://drive.google.com/.../1IUD1nL7bTrSvFOnhG5V.../view...

Інформацію підготовлено Міністерством соціальної політики України та Офісом Президента України за підтримки Ради Європи.