ДСНС та поліція допомагають евакуювати мешканців Донеччини

Дата: 20.08.2022 12:04

Протягом минулої доби особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області із зони активних бойових дій (з Покровського та Краматорського районів) проведена евакуація сімох осіб.

Також рятувальники Донеччини під час евакуації в Покровському районі 19 серпня надали допомогу 696 особам, з них 32 дитини та 7 осіб з обмеженими фізичними можливостями, зазначають у ДСНС.

А от за допомогою поліції вчора евакуйовано 569 осіб, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області. Додаючи, що з початку обов’язкової евакуації цей показник складає - понад 8000, серед них 1528 – діти, 388 – люди з інвалідністю.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація