На Донеччині постраждало 156 об’єктів у 80 лікувальних закладах, 29 зруйновано

Дата: 18.08.2022 15:40

Великих руйнувань зазнала медична сфера області після початку широкомасштабної агресії російської федераціїї проти України.  Втрати Донеччини у порівнянні з загальноукраїнською статистикою і тут дуже суттєві.

Директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Володимир Колесник сьогодні навів цифри порівняно з даними по країні, озвученими на брифінгу міністра охорони здоров'я, щоб було зрозуміло, наскільки серйозно постраждала наша область. Отже, на Донеччині постраждало під час бойових дій 156 (по Україні - 906) об’єктів у 80 лікувальних закладах. З них 29 зруйновано (123 в Україні). На тимчасово окупованій території втратили 141 (241) автомобіль екстреної медичної допомоги, а ще 16 (86) під час бойових дій.

На превеликий жаль є загиблі та поранені серед медичних працівників. В області загинуло 5 (по Україні - 18)  та 12 (59) поранено, і це тільки ті, про кого нам точно відомо. На жаль, точних даних з непідконтрольних територій немає.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація