На поштовому блоці до Дня Незалежності увічнять трагедії Маріуполя та Краматорська

Дата: 18.08.2022 13:10

24 серпня буде введено в обіг поштовий блок «ВІЛЬНІ. НЕЗЛАМНІ. НЕПЕРЕМОЖНІ», який підготували спеціально до Дня Незалежності України, повідомляє пресслужба "Укрпошти".

Блок складається з марки з українським воїном та 6 ілюстрацій, які відображають реалії війни. Серед них - розбомблений росіянами маріупольський театр з написом "діти", а також закривавлена іграшка з вокзалу Краматорська, дитяча коляска та валізи.

Тираж поштового блоку становитиме 1 млн примірників. Номінальна вартість – 60 гривень. До блоку також випущено конверти «Перший день» і немарковані художні конверти.
Спецпогашення відбудеться 24 серпня в Києві та у всіх філіях Укрпошти.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація