Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 17 серпня

Дата: 17.08.2022 09:49

Росіяни продовжують обстріли прифронтових громад від Курахового до Торецька та бити по містах у відносному тилу. Про це повідомляє начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Так, ввечері з артилерії обстріляли Торецьк — влучили у приватний будинок та поранили цілу сім'ю з трьох людей, у тому числі 6-річну дитину.

На Донецькому напрямку під вогнем Авдіївська, Очеретинська та Кураховська громади.

В Авдіївці вночі були поодинокі прильоти у старе місто, а під ранок активізувалися обстріли центральної частини міста та району АКХЗ. Інформацію щодо постраждалих та обсягів руйнувань уточнюємо.

В Очеретинській громаді під вогнем Піски та Невельське. Наслідки обстрілів встановлюємо.

У Кураховській громаді росіяни поцілили в інфраструктурний об'єкт у Кураховому та в приватний будинок у Курахівці — там під завалами опинився чоловік, триває рятувальна операція.

Також за ніч росіяни завдали удару по Новодмитрівці у Костянтинівській громаді — там пошкодили будівлю ліцею та 8 приватних будинків, без постраждалих.

На ранок обстрілу зазнала Дружківка — зруйновано близько 10 приватних будинків, інформації про постраждалих наразі немає.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація