#Евакуюйся_вчасно. Триває евакуація мешканців Дружківської громади

Дата: 16.08.2022 13:00

Щодня з Дружківської громади евакуюють мешканців, які намагаються зберігти життя і здоров'я собі і своїм рідним.

Так, сьогодні, заступник начальника Дружківської міської військової адміністрації Олександра Пахомова особисто допомагала організовувати відправлення 37 дружківчан, в тому числі 4 багатодітних родин до Покровську. Звідти кожна родина обрала власне направлення евакуації.

Серед пасажирів знаходився й 92 річний мешканець Сіверська, якого волонтери евакуювали під обстрілами і який перебував у шоковому стані.

Обстріли по лінії фронту не стихають. Окрім того, загарбники щодня завдають ударів по мирних населених пунктах. Тому, найрозумніше та найправильніше рішення, що ви можете зараз зробити – це евакуація.

Евакуюйтесь в безпечні регіони країни! Збережіть своє життя та життя своєї родини!