Оперативна ситуація по області станом на ранок 16 серпня

Дата: 16.08.2022 12:32

- Найактивніше цієї ночі ворог діяв на Донецькому напрямку: в Авдіївській, Очеретинській, Мар'їнській та Кураховській громадах, - повідомив  начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". - В Авдіївці хаотичні та масовані обстріли майже не припинялися протягом всієї ночі.  Під вогнем — центральна та стара частини міста.

У Кураховому росіяни завдали ракетного удару по інфраструктурі електропостачання та кількох підприємствах. Поранено одну людину.

В Очеретинській громаді окупанти застосували Урагани з касетними боєприпасами в районі Карлівки.

Серед ночі ракетного удару зазнала Максимільянівка Мар'їнської громади — пошкоджено Будинок культури та 4 крамниці. На щастя, обійшлося без постраждалих.

У Краматорському районі нічними обстрілами зруйновано 4 будинки у краматорському  передмісті - селищі Ясногірка та 2 будинки - у Слов'янську.

Близько третьої ночі росіяни завдали ракетного удару по Миколаївці - зруйнували господарчу будівлю місцевої школи.

У Бахмутському районі під обстрілами Бахмутська та Соледарська громади.

Один обстріл стався у Бахмуті — пошкоджено приватний будинок та дачу. Ще один обстріл — у Зайцевому. Там поранено людину.

В околицях Соледара та прилеглих сіл поодинокі обстріли тривали всю ніч — пошкоджено два будинки у Федорівці.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація