Відбудеться інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”

Дата: 16.08.2022 11:57

Підприємництво – це зброя українців у досягненні перемоги на економічному фронті. Тож пріоритетним завданням Міністерства економіки України є створення максимально комфортних умов для започаткування та ведення бізнесу в Україні.

18 серпня (четвер) о 16:00 відбудеться Четвертий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”. Запрошуються представників малого та середнього бізнесу взяти участь у заході та дізнатися про актуальні програми Уряду, покликані допомогти підприємцям працювати під час війни.

Це, зокрема:

• Державна грантова програма підтримки бізнесу;
  • Можливості отримання обладнання в лізинг.

Серед спікерів заходу – перший заступник Міністра економіки Денис Кудін та керівник профільного директорату Міністерства економіки Роман Кропивницький. Учасники зможуть поставити їм питання про урядові програми, розповісти про ключові проблеми бізнесу та запропонувати рішення.

Захід буде проходити у форматі онлайн. Для участі перейдіть за посиланням: https://cutt.ly/WXgaDan

Джерело: Міністерство економіки України