На Донеччині триває заборона торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі

Дата: 15.08.2022 13:39

Головою Донецької обласної державної адміністрації, обласної військової адміністрації було підписано розпорядження від 11.08.2022 року № 365/5-22 «Про здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану на території Донецької області»

Цим розпорядженням визначені основні заходи та задачі, щодо виконання наказу Командувача оперативно-стратегічного угрупування військ «Хортиця» від 09 липня 2022 року № 16 од «Про заборону торгівлі на території Донецької області алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі».