Понад 100 руйнувань за добу, поранені діти – поліцейські Донеччини фіксують наслідки російських обстрілів

Дата: 13.08.2022 11:21

Окупанти атакували дитячий садок, школу, житлові будинки та заводи. Є вбиті та поранені цивільні, серед травмованих – троє дітей.

Удари наносилися по оселях і виробничих потужностях в 11 населених пунктах. Російська армія накрила вогнем Авдіївку, Бахмут, Краматорськ, Торецьк, Мар’їнку, смт Північне, Карлівку, Яковлівку, Галицинівку, Первомайське, Срібне.

Ворог вдарив по мирному населенню з авіації, ракет «Іскандер-9М723», реактивних систем «Град», «Ураган», «Смерч», артилерії.

Зруйновано та пошкоджено 101 об’єкт – 94 житлових будинки, дитячий садок, школа в с. Срібному, два заводи тощо.

Поліцейські задокументували воєнні злочини рф. Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області