Евакуюйся вчасно: з Дружківки виїжджають до Німеччини і на Кіровоградщину

Дата: 12.08.2022 11:57

Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини.  Жителі різних районів намагаються вибратись у безпечніші місця. От, наприклад, скільки людей ще евакуювались з Дружківської громади. Тут дві багатодітні родини (8 осіб) було евакуйовано до Німеччини, а 20 осіб -  до громад Кіровоградської області.

Нагадуємо, Донецька облдержадміністрація закликає всіх бажаючих до участі в онлайновому проєкті #Евакуюйся_вчасно. Його мета – продемонструвати можливість та необхідність евакуації у більш безпечні райони, готовність наших земляків до цього важливого кроку, підтримати тих, хто ще вагається.

Пропонуємо у серпні 2022 року розміщувати на офіційних вебсайтах, а також на сторінках у соціальних мережах, із хештегом #Евакуюйся_вчасно інформацію про те, як відбувається евакуація у вашій громаді чи населеному пункті, про мотивацію людей, які вимушені тимчасово покинути рідну домівку, про можливості виїхати у безпечніші райони і про те, яка допомога надається людям.

Евакуація рятує життя! #Евакуюйся_вчасно!

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація