Окупаційні війська 37 разів обстріляли Донеччину – поліція документує наслідки

Дата: 12.08.2022 10:18

Усі снаряди поцілили в житловий сектор і на територію коксохімічного заводу. Росіяни вбили та поранили мирних громадян. Ворожим вогнем було охоплено 20 населених пунктів.

Найбільше ударів – 11 – рашисти завдали по Авдіївці. Також атакували міста  Бахмут, Краматорськ,  Слов’янськ, Курахове, Красногорівка, Мар’їнка, Торецьк, Соледар, Часів Яр, Залізне, смт Желанне, Очеретине, села Карлівка, Мемрик, Одрадівка, Орлівка, Новожеланне, Новомиколаївка, Піски.

Російські війська били ракетами, ЗРК «С-300», РСЗВ «Град», «Ураган», артилерією, танками.

Зруйновано та пошкоджено 54 об’єкти – 39 житлових будинків, будівлі коксохімічного заводу, залізничну станцію, адмінприміщення, гаражі.

На місцях прильотів працювали поліцейські, які зібрали докази воєнних злочинів рф. Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області