12 серпня – День молоді

Дата: 12.08.2022 08:48

Цьогоріч День молоді в Україні відзначається вперше 12 серпня. Саме на цю дату припадає Міжнародний день молоді. Так українська молодь продемонструвала прагнення інтегруватися у європейську спільноту, утвердити цінності демократії та свободи. Це прагнення було підтримане Президентом України.

Сьогодні, в умовах воєнного нападу росії на нашу державу, всю свою енергію молоді українці кинули на протистояння ворогу. Вони наближають нашу перемогу на різних фронтах: інформаційному, волонтерському, спортивному, освітньому, культурному, економічному.

Творчі, енергійні, амбітні, ініціативні, сильні та сміливі – зі святом вас!

Шануємо ваші патріотичні якості та громадську позицію! Віримо у ваше майбутнє, вашу щасливу долю та разом наближаємо перемогу нашої країни!