Знайшли вибухонебезпечні предмети? Повідомте ДСНС через чатбот Мінцифри — єВорог

Дата: 10.08.2022 14:42

Державна служба з надзвичайних ситуацій щодня знешкоджує міни, снаряди, бомби, які лишили після себе окупанти. Щоб допомогти нашим розмінувальникам швидше ліквідувати небезпечні знахідки, Міністерство цифрової трансформації України розширило функціонал чатбота єВорог і додало нову опцію — повідомити ДСНС про вибухонебезпечні предмети.

Тепер долучитися до розмінування України можна за кілька кліків, авторизувавшись у чатботі єВорог.

Як повідомити про міни в єВорог?

1. Зайдіть у чатбот Мінцифри https://t.me/evorog_bot та натисніть «Вибухонебезпечні та підозрілі предмети»
  2. Вкажіть геолокацію, де помітили небезпечний предмет
  3. Додайте фото
  4. Опишіть, що ви побачили, — стан, кількість та вид предмета
  5. Додайте ваші контактні дані та надішліть у чатбот

Не наближайтесь до невідомого предмета, адже навіть мобільний телефон може спровокувати детонацію. Фотографуйте його на безпезпечній відстані. Дбайте про власну безпеку та оточення.