Російські війська б’ють по цивільним - поліція Донеччини за добу задокументувала 19 воєнних злочинів

Дата: 10.08.2022 11:37

Окупанти випустили по житловому сектору ракети із ЗРК «С-300», «Гради» та «Урагани», вдарили танками й артилерією. Внаслідок обстрілів є вбиті та поранені мирні жителі.

Ворог накрив вогнем 10 населених пунктів - міста Авдіївка, Бахмут, Костянтинівка, Сіверськ, смт Очеретине, села Новоселівка Перша, Курдюмівка, Андріївка, Ласточкине, Карлівка.

Постраждало житло та цивільна інфраструктура. Зруйновано та пошкоджено 47 об’єктів – 7 будинків, торговий центр, приміщення коксохімічного заводу, залізнична колія, металеві контейнери, магазин, шиномонтаж тощо.

Поліцейські ретельно збирають докази воєнних злочинів росії. Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області