На Донеччині під ударом рашистів опинилися школа, пункт видачі гумдопомоги та мирні оселі – серед поранених дитина

Дата: 09.08.2022 12:06

Окупаційна армія здійснила 27 обстрілів мирних районів, 13 з них прийшлося на Авдіївку. Є загиблі та поранені цивільні мешканці. Поліцейські документують кожен російський воєнний злочин.

Ворог бив по  містах Авдіївка, Бахмут, Костянтинівка, Красногорівка, Соледар, Часів Яр, селах Іванівка, Іванівське, Карлівка, Новоселівка Перша, Старий Комар, Первомайське, Піски.

Російські війська застосували проти мирного населення  авіацію, ракети, танки, артилерію, РСЗВ «Град», «Ураган» і «Смерч».

Зруйновано та пошкоджено 58 цивільних об’єктів - 53 житлових будинки, школа, автомийка тощо.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області