Російські війська продовжують знищувати Донеччину - 47 руйнувань за добу

Дата: 08.08.2022 11:49

Поліцейські фіксують наслідки обстрілів. Є вбиті та поранені цивільні мешканці. Авіаракетними та артилерійськими ударами знищено житлові будинки, виробничі потужності та комунікації.

Окупанти завдали 28 ударів  по 16 населених пунктах.  Найбільше влучень прийшлося по Авдіївці – 7 і Бахмуту – 6. Також постраждали Селидове, Вугледар, Краматорськ, Слов’янськ, Мар’їнка, Соледар, Нью-Йорк, Опитне, Карлівка, Вишневе, Євгенівка, Новоукраїнка, Максимільянівка, Північне.

Росіяни били  по житловому сектору авіаційними ракетами НУРС, артилерією, РСЗВ «Град» і «Смерч».

Зруйновано та пошкоджено 47 цивільних об’єктів - 34 житлових будинки, коксохімічний завод, автобазу, садове товариство, електропідстанцію.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області