Зі зруйнованої російським обстрілом п`ятиповерхівки у Костянтинівці врятовано семеро людей

Дата: 06.08.2022 12:39

Сьогодні вночі о 00:47 чергові відділення костянтинівських рятувальників прибули на виклик про руйнування багатоповерхового житлового будинку, яке сталось внаслідок обстрілу в місті.

У Костянтинівці сталось руйнування міжповерхових перекриттів з 2 по 5 поверхи в третьому під’їзді п`ятипід’їздного п`ятиповерхового житлового будинку. Станом на 03:00 на місці події рятувальниками було деблоковано та врятовано з-під завалу дві особи (чоловіка і жінку), також по автодрабині і триколінній пожежній драбині із заблокованих квартир врятовано 5 осіб. Всього внаслідок події врятовано 7 осіб, роботи завершено, повідомляють у Головному управляння ДСНС України у Донецькій області.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація