Відбулось засідання евакуаційної комісії Донецької області

Дата: 04.08.2022 18:29

Сьогодні за участі голови райдержадміністрації, начальника Краматорської районної військової адміністрації Андрія Панкова, першого заступника голови райдержадміністрації Вікторії Набокової, заступника голови райдержадміністрації Юрія Люльки, керівників структурних підрозділів, представників райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, голів міських та селищних територіальних громад відбулось засідання евакуаційної комісії Донецької області.

Заступники голови облдержадміністрації Вадим Філашкін (голова евакуаційної комісії) та Юлія Костюніна проінформували щодо обов’язкової евакуації населення, передбаченої відповідними Планами цивільного захисту.

На нараді також були розглянуті питання інформування населення щодо проведення обов’язкової евакуації з районів ведення бойових дій до безпечних районів, організації розміщення евакуйованих, забезпечення евакуації культурних цінностей Донеччини.

Особливу увагу приділено необхідності евакуацій дітей та забезпеченню охорони громадського порядку під час здійснення евакуаційних заходів.

Нагадуємо, здійснюється безкоштовна евакуація цивільних з Донецької області до Кіровоградської. Не зволікайте – евакуюйтесь! Евакуація рятує життя!