Краматорський район отримав гуманітарну допомогу від громадської організації з Львівщини

Дата: 04.08.2022 11:43

ГО «Спілка безпеки управління «Антикорупція» налагодила гуманітарну місію та співпрацю з іноземними громадянами з початку повномасштабного вторгнення окупанта.

Голова організації Олег Балог каже, що окрім збору та доставлення гуманітарних вантажів члени об’єднання займаються виготовленням перископів на 3D принтерах для наших захисників.

Краматорська райдержадміністрація щиросердно дякує громадським діячам з Дрогобича за підтримку мешканців Донеччини, зокрема вимушених переселенців з Краматорського району.

Лютий 2022 року змінив життя українців докорінно, але ці місяці вкотре підтверджують, що співпраця та партнерство - надійний та ефективний інструмент для вирішення багатьох викликів. Дякуємо нашим новим друзям за допомогу.

Ми всі щодня працюємо на одну велику спільну мету - перемогу України.

Дякуємо за те, що ви з нами!

Все буде Україна!