Жителі сіл Крива Лука та Каленики, що на Лиманщині, отримали гуманітарну допомогу

Дата: 03.08.2022 13:50

Сьогодні голова райдержадміністрації, начальник Краматорської районної військової адміністрації Андрій Панков спільно з начальником Лиманської міської військової адміністрації Олександром Журавльовим та представниками ДСНС і Національної поліції відвідали села Лиманської громади.

Гуманітарна ситуація в цих населених пунктах потребує постійного контролю та підсилення. Сьогодні попри складну безпекову ситуацію було доставлено 86 продуктових наборів для жителів села Крива Лука та 22 пакунки для с. Каленики.

«Дякуємо партнерам за підтримку та піклування про жителів нашого району. Сподіваймось, що наша співпраця допоможе всім нужденним», - зазначає очільник Краматорського району.

Внесок кожного в цю війну неоціненний. Лише разом ми відвоюємо свою свободу, вистоїмо перед ворогом. Саме у єдності наша сила! Все буде Україна!