31 липня - День працівників торгівлі

Дата: 31.07.2022 11:22

Сьогодні в Україні відзначається День працівників торгівлі! З нагоди професійного свята вітаємо усіх, хто причетний до цієї сфери.

Наше повсякденне життя неможливо уявити без сфери торгівлі. Ви є представниками тієї важливої професії, яка покликана щоденно задовольняти потреби споживачів.

Розвиток торговельної мережі, висока якість надання послуг та культура обслуговування населення - це результат вашої непростої роботи. Ця професія вимагає не тільки терпіння, самовіддачі, а й уміння спілкуватися – знаходити індивідуальний підхід до кожного, бути привітним і уважним.

Дякуємо за ваш внесок у стабільність економіки, особливо у теперішній непростий час для України.

Тримаймо стрій! Разом ми незламні!