Фінансова та інша допомога українцям, постраждалим від війни

Дата: 30.07.2022 14:10

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі за нашу незалежність та територіальну цілісність. Благодійні організації, міжнародні фонди роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Зокрема, постраждалі від війни українці, можуть отримати допомогу від:

Грошових фондів

Гуманітарних фондів

Допомога мешканцям Донецької та Луганської областей

Уважно читайте вимоги для подачі заяви у кожному фонді! На сайтах є перелік категорій людей, яким допомагає фонд.

У переліку видів допомоги, на які можуть розраховувати українці, є і медичні послуги:

1. Компанія Innovaesthetic Ukraine за підтримки партнерів та пластичних хірургів України запускає соціальний проєкт з допомоги людям, зовнішність яких постраждала від війни. Всі, у кого постраждало обличчя від наслідків війни (опіки, шрами, травми обличчя різного типу) можуть звернутися до координаторки проєкту Анни, моб. +380970197675.
  2. Центр клінічної офтальмології у Києві за сприяння Українського Вітреоретинального Товариства (УВРТ), Європейських офтальмологічних спільнот та Alliance Ukraine Bretagne надає безкоштовну офтальмологічну допомогу особам, що отримали травми очей через війну. На пільгових умовах надається планова хірургічна офтальмологічна допомога наступним категоріям громадян:
  • ахисники України: представники ЗСУ, Національної гвардії, територіальної оборони тощо;
  • громадяни, що вимушено змінили місце проживання у наслідок бойових дій;
  • представники іноземних ЗМІ та організацій, які надають допомогу громадянам України під час війни;
  • представники волонтерських організацій.

Контактні телефони: +38(044)-363-08-81; +38(063)-568-08-81. Адреса: м. Київ, проспект Перемоги, б. 42. Розклад роботи: з 10.00 до 16.00 год.